Interiérové dvere Nachádza sa tu 15 produktov.

Ponúkame mimoriadne široký sortiment dverí, zárubní i doplnkových tovarov a služieb. Či už hľadáte vhodné dvere do svojho bytu alebo rodinného domu, podnikáte v architektúre, stavebníctve, alebo ste developerom, určite si vyberiete z bohatej ponuky kvalitných výrobkov.

Subkategória

 • Dextura

  Biele dvere Dextüra sú synonymom pre nadčasový dizajn. Farebná neutrálnosť a čisté línie ich robia naozaj jedinečnými.

  Holandsko - nemecký výrobca SWEDEX  , sa rozhodol úzko špecializovať a poskytnúť svojím zákazníkom , tie najlepšie BIELE dvere a zárubne .

  Unikátna technológia lakovania dáva dverám DEXTÜRA extrémne odolný povrch , ktorý sa nepoškriabe ani v náročných podmienkach a tým sa odlišuje od bežne lakovaných dverí .

  Poskytuje 10 - ročnú záruku na farebnú stálosť a odolnosť .  

 • SAPELI

  Robíme dvere , ktorým môžete veriť už takmer 100 rokov .

  Dlhoročná tradícia , mimoriadna šírka sortimentu a spoľahlivá kvalita - to sú vlastnosti , ktoré charakterizujú najväčšieho českého výrobcu dýhovaných dverí a zárubní . 

  Rozmanitosť modelov dverí a zárubní SAPELI , uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka s najkomplikovanejšími technickými alebo dizajnovými požiadavkami .

 • Hörmann

  Rodinná firma Hörmann prináša svojím zákazníkom pocit bezpečia a pohodlia .

  Nemecká kvalita naplní oprávnené očakávania - je totiž bez kompromisov. Veľkou výhodou je dostupnosť vybraných bežných modelov do 48 hodín , keďže ich firma ponúka skladom v slovenskej STN norme alebo do 2 týždňov v nemeckej DIN norme .

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

  „Dvere na celý život!“ – To je filozofia spoločnosti, ktorá podčiarkuje nekompromisný prístup ku kvalite vyrobených dverí a zárubní. Ako špecialista na stavebné prvky má za sebou 75 rokov skúseností a patrí k najúspešnejším výrobcom v Európe. Prevádzka na Slovensku umožňuje pružne a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a vybrané modely sa predávajú priamo zo skladových zásob v slovenskej STN norme alebo v nemeckej DIN norme na objednávku v krátkej lehote dodávky na Slovensko.

  Konštrukciu dverí a zárubní vyvíja spoločnosť Hörmann sama, pričom dodržiava najvyššie štandardy riadenia kvality aj ochrany životného prostredia. Vysoko kvalifikovaní odborníci intenzívne pracujú na ďalšom vývoji a zlepšovaní detailov, vďaka patentom si firma upevňuje výhradné postavenie na trhu. Plnoautomatická výroba zabezpečuje bezchybnosť celého produkčného procesu. Mimoriadne odolný povrch Duradecor sa postará o dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Je to najmodernejšia výroba dverí v Európe s uceleným plnoautomatickým výrobným cyklom s vysokým štandardom kvality.

  Či zvolíte klasické alebo moderné dvere, biele lakované, prípadne bukové vyhotovenie, dvere so sklenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v ponuke nájdete rozmanitosť, ktorá vyhovie vášmu individuálnemu štýlu. K dispozícii sú dverné krídla a zárubne s oblými tvarmi, ktoré dverám dodávajú mäkký harmonický vzhľad, alebo modely s ostrými hranami a čistými jasnými líniami. Pri bezfalcovom vyhotovení krídla dverí a zárubne s ostrými hranami dvere esteticky a moderne lícujú s plochou. 
  Zaujmú aj elegantné doplnky, krásne tvarované madlá či kovania celosklenených dverí.

 • Porta Doors

  Mimoriadne široký kompletný sortiment najväčšieho poľského výrobcu dverí a zárubní , pre klasické interiéry  ale aj špeciálne a náročné podmienky , prevádzky budov či zdravotníckych zariadení . Kvalita produktov je výsledkom využitia najmodernejších výrobných technológii . Ako jediný vyrába aj ucelený program oceľových zárubní a dverí . 

 • Solodoor

  Hľadáte kvalitné dvere s kratšou lehotou dodania? Máte dôveru k výrobcom , ktorí už majú čosi za sebou a poznáte ich z domáceho prostredia ? Uprednostníte ponuku s priaznivou cenou ? Optimálnou voľbou pre vás sú dvere a zárubne od českej spoločnosti Solodoor .

 • Verte

  Značka Verte , dokonale vyhovuje súčasným trendom . Produktová paleta rámových dverí je príjemnou kombináciou sviežeho dizajnu , netradičného technologického riešenia a skúseností výrobcu . Atraktívna cenová politika a odolné spracovanie bez spojov na hranách , osloví najmä mladých spotrebiteľov .

 • Ferrero legno

  Oslovuje vás avantgardný , špičkový taliansky dizajn a dokonalé spracovanie . Túžite po tom , aby váš interiér , odrážal vašu náročnú predstavu o kráse a štýle ? Ferrero Legno reprezentuje výnimočné dvere , ktoré sú prepracované do najmenších detailov . Pretože Vy , nie ste každý !  

 • Eclisse

  Eclisse - Púzdra do steny .

  Tam kde je priestor úzkoprofilovým tovarom , sú posuvné dvere neoceniteľné , či už dáte prednosť jednoduchšiemu systému , pri ktorom sa dvere posúvajú popri stene , alebo zvolíte elegantné riešenie so stavebným púzdrom v stene . Výhody talianskej značky Eclisse , vždy oceníte .  

na stránku
Zobrazene 1 - 9 z 15 produktov
Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem