Interiérové dvere Nachádza sa tu 20 produktov.

Ponúkame mimoriadne široký sortiment dverí, zárubní i doplnkových tovarov a služieb. Či už hľadáte vhodné dvere do svojho bytu alebo rodinného domu, podnikáte v architektúre, stavebníctve, alebo ste developerom, určite si vyberiete z bohatej ponuky kvalitných výrobkov.

Taktiež vám dávame do pozornosti náš Akciový katalóg Dvere + zárubňa + kľučka za zvýhodnenú cenu . 

https://balsyn.sk/img/cms/Dvere/akciovy_katalog_dvere_2019.pdf

Ponúkame Vám vybrané interiérové dvere skladom, ktorých doba dodania je do 7 pracovných dní od objednania.

 • Model dverí UNO farebné prevedenie Sonoma

 • Model dverí UNO farebné prevedenie Dub šedý

 • Model dverí UNO farebné prevedenie Biele

 • Model dverí PRESTON farebné prevedenie Dub šedý

 • Model dverí PRESTON farebné prevedenie Sonoma

 • Model dverí FRESNO 1 farebné prevedenie Sonoma

 • Model dverí FRESNO 3 farebné prevedenie Sonoma

 • Model dverí FRESNO 1 farebné prevedenie Dub snehový

 • Model dverí FRESNO 3 farebné prevedenie Dub snehový

 • Model dverí FRESNO 1 farebné prevedenie Dub bielený eco

 • Model dverí MARGO 1 farebné prevedenie Dub bielený eco

 • Model dverí MARGO 3 farebné prevedenie Dub bielený eco

 • Model dverí EVIA 1 farebné prevedenie Dub šedý

 • Model dverí EVIA 3 farebné prevedenie Dub šedý

 • Model dverí CHICAGO 5 farebné prevedenie Biele

 • Model dverí MELA 5 farebné prevedenie Dub natur

Subkategória

 • Dextura

  Biele dvere Dextüra sú synonymom pre nadčasový dizajn. Farebná neutrálnosť a čisté línie ich robia naozaj jedinečnými.

  Holandsko - nemecký výrobca SWEDEX  , sa rozhodol úzko špecializovať a poskytnúť svojím zákazníkom , tie najlepšie BIELE dvere a zárubne .

  Unikátna technológia lakovania dáva dverám DEXTÜRA extrémne odolný povrch , ktorý sa nepoškriabe ani v náročných podmienkach a tým sa odlišuje od bežne lakovaných dverí .

  Poskytuje 10 - ročnú záruku na farebnú stálosť a odolnosť .  

 • SAPELI

  Robíme dvere , ktorým môžete veriť už takmer 100 rokov .

  Dlhoročná tradícia , mimoriadna šírka sortimentu a spoľahlivá kvalita - to sú vlastnosti , ktoré charakterizujú najväčšieho českého výrobcu dýhovaných dverí a zárubní . 

  Rozmanitosť modelov dverí a zárubní SAPELI , uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka s najkomplikovanejšími technickými alebo dizajnovými požiadavkami .

  AKCIE SAPELI .

  VYŠŠIE DVERE BEZ PRÍPLATKU

  Máme pre Vás predĺžené dvere o výške 210 cm za cenu štandardných 197 cm.

  Podrobné informácie :

  Nedržte sa pri zemi a doprajte si komfort v podobe vyšších dverí. V zahraničí si už predĺžené dvere našli svoje miesto medzi architektmi a my pevne veríme, že aj u nás sa z dverí 210 cm stane štandard, ktorý sa pevne usídli v slovenských domácnostiach a za ďalších 25 rokov budú dvere nižšie ako 210 cm kuriozitou.

  Teraz od nás dostanete zadarmo 13 cm navyše pri kúpe kompletu dvere a zárubňa s výškou 210 cm.

  AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK a na komplety v povrchu SAPELIT.

  AKCIA platí do 30.4.2018.

   

  BEZPOLODRÁŽKOVÉ PREVEDENIE ZADARMO

  K dyhovaným dverám od nás dostanete bezpolodrážkové pánty v hodnote 76,80 € s DPH zadarmo.

  Podrobné informácie :

  Túžite po modernom a trendy domove? Potom by ste si rozhodne mali zadovážiť moderné dvere SAPELI v bezpolodrážkovom prevedení, ktoré Vám budú robiť radosť desiatky rokov. Bezpolodrážkové dvere sú charakteristické hladkým napojením na zárubňu, do ktorej úplne zapadnú a splynú s ňou v jednej rovine.

  AKCIA platí iba pri nákupe kompletu dvere a zárubňa v dyhe. Cena 2 ks závesov SAPTEC 303 v hodnote 76,80 € s DPH Vám bude automaticky odpočítaná. Ak sa rozhodnete pre pánty SAPTEC 340, dáme Vám 1ks v cene 43,20 € s DPH zadarmo.

  AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK.

  AKCIA platí do odvolania.

 • Hörmann

  Rodinná firma Hörmann prináša svojím zákazníkom pocit bezpečia a pohodlia .

  Nemecká kvalita naplní oprávnené očakávania - je totiž bez kompromisov. Veľkou výhodou je dostupnosť vybraných bežných modelov do 48 hodín , keďže ich firma ponúka skladom v slovenskej STN norme alebo do 2 týždňov v nemeckej DIN norme .

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

  „Dvere na celý život!“ – To je filozofia spoločnosti, ktorá podčiarkuje nekompromisný prístup ku kvalite vyrobených dverí a zárubní. Ako špecialista na stavebné prvky má za sebou 75 rokov skúseností a patrí k najúspešnejším výrobcom v Európe. Prevádzka na Slovensku umožňuje pružne a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a vybrané modely sa predávajú priamo zo skladových zásob v slovenskej STN norme alebo v nemeckej DIN norme na objednávku v krátkej lehote dodávky na Slovensko.

  Konštrukciu dverí a zárubní vyvíja spoločnosť Hörmann sama, pričom dodržiava najvyššie štandardy riadenia kvality aj ochrany životného prostredia. Vysoko kvalifikovaní odborníci intenzívne pracujú na ďalšom vývoji a zlepšovaní detailov, vďaka patentom si firma upevňuje výhradné postavenie na trhu. Plnoautomatická výroba zabezpečuje bezchybnosť celého produkčného procesu. Mimoriadne odolný povrch Duradecor sa postará o dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Je to najmodernejšia výroba dverí v Európe s uceleným plnoautomatickým výrobným cyklom s vysokým štandardom kvality.

  Či zvolíte klasické alebo moderné dvere, biele lakované, prípadne bukové vyhotovenie, dvere so sklenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v ponuke nájdete rozmanitosť, ktorá vyhovie vášmu individuálnemu štýlu. K dispozícii sú dverné krídla a zárubne s oblými tvarmi, ktoré dverám dodávajú mäkký harmonický vzhľad, alebo modely s ostrými hranami a čistými jasnými líniami. Pri bezfalcovom vyhotovení krídla dverí a zárubne s ostrými hranami dvere esteticky a moderne lícujú s plochou. 
  Zaujmú aj elegantné doplnky, krásne tvarované madlá či kovania celosklenených dverí.

 • Porta Doors

  Mimoriadne široký kompletný sortiment najväčšieho poľského výrobcu dverí a zárubní , pre klasické interiéry  ale aj špeciálne a náročné podmienky , prevádzky budov či zdravotníckych zariadení . Kvalita produktov je výsledkom využitia najmodernejších výrobných technológii . Ako jediný vyrába aj ucelený program oceľových zárubní a dverí . 

 • Solodoor

  Hľadáte kvalitné dvere s kratšou lehotou dodania? Máte dôveru k výrobcom , ktorí už majú čosi za sebou a poznáte ich z domáceho prostredia ? Uprednostníte ponuku s priaznivou cenou ? Optimálnou voľbou pre vás sú dvere a zárubne od českej spoločnosti Solodoor .

 • Verte

  Značka Verte , dokonale vyhovuje súčasným trendom . Produktová paleta rámových dverí je príjemnou kombináciou sviežeho dizajnu , netradičného technologického riešenia a skúseností výrobcu . Atraktívna cenová politika a odolné spracovanie bez spojov na hranách , osloví najmä mladých spotrebiteľov .

 • Ferrero legno

  Oslovuje vás avantgardný , špičkový taliansky dizajn a dokonalé spracovanie . Túžite po tom , aby váš interiér , odrážal vašu náročnú predstavu o kráse a štýle ? Ferrero Legno reprezentuje výnimočné dvere , ktoré sú prepracované do najmenších detailov . Pretože Vy , nie ste každý !  

 • Eclisse

  Eclisse - Púzdra do steny .

  Tam kde je priestor úzkoprofilovým tovarom , sú posuvné dvere neoceniteľné , či už dáte prednosť jednoduchšiemu systému , pri ktorom sa dvere posúvajú popri stene , alebo zvolíte elegantné riešenie so stavebným púzdrom v stene . Výhody talianskej značky Eclisse , vždy oceníte .  

na stránku
Zobrazene 1 - 9 z 20 produktov
Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem