SAPELI Je tu 1 tovar.

Robíme dvere , ktorým môžete veriť už takmer 100 rokov .

Dlhoročná tradícia , mimoriadna šírka sortimentu a spoľahlivá kvalita - to sú vlastnosti , ktoré charakterizujú najväčšieho českého výrobcu dýhovaných dverí a zárubní . 

Rozmanitosť modelov dverí a zárubní SAPELI , uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka s najkomplikovanejšími technickými alebo dizajnovými požiadavkami .

AKCIE SAPELI .

VYŠŠIE DVERE BEZ PRÍPLATKU

Máme pre Vás predĺžené dvere o výške 210 cm za cenu štandardných 197 cm.

Podrobné informácie :

Nedržte sa pri zemi a doprajte si komfort v podobe vyšších dverí. V zahraničí si už predĺžené dvere našli svoje miesto medzi architektmi a my pevne veríme, že aj u nás sa z dverí 210 cm stane štandard, ktorý sa pevne usídli v slovenských domácnostiach a za ďalších 25 rokov budú dvere nižšie ako 210 cm kuriozitou.

Teraz od nás dostanete zadarmo 13 cm navyše pri kúpe kompletu dvere a zárubňa s výškou 210 cm.

AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK a na komplety v povrchu SAPELIT.

AKCIA platí do 30.4.2018.

 

BEZPOLODRÁŽKOVÉ PREVEDENIE ZADARMO

K dyhovaným dverám od nás dostanete bezpolodrážkové pánty v hodnote 76,80 € s DPH zadarmo.

Podrobné informácie :

Túžite po modernom a trendy domove? Potom by ste si rozhodne mali zadovážiť moderné dvere SAPELI v bezpolodrážkovom prevedení, ktoré Vám budú robiť radosť desiatky rokov. Bezpolodrážkové dvere sú charakteristické hladkým napojením na zárubňu, do ktorej úplne zapadnú a splynú s ňou v jednej rovine.

AKCIA platí iba pri nákupe kompletu dvere a zárubňa v dyhe. Cena 2 ks závesov SAPTEC 303 v hodnote 76,80 € s DPH Vám bude automaticky odpočítaná. Ak sa rozhodnete pre pánty SAPTEC 340, dáme Vám 1ks v cene 43,20 € s DPH zadarmo.

AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK.

AKCIA platí do odvolania.

Zobrazene 1 - 1 z 1 produktu
Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem