Hörmann V tejto karegórií nie je žiaden tovar

Rodinná firma Hörmann prináša svojím zákazníkom pocit bezpečia a pohodlia .

Nemecká kvalita naplní oprávnené očakávania - je totiž bez kompromisov. Veľkou výhodou je dostupnosť vybraných bežných modelov do 48 hodín , keďže ich firma ponúka skladom v slovenskej STN norme alebo do 2 týždňov v nemeckej DIN norme .

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

„Dvere na celý život!“ – To je filozofia spoločnosti, ktorá podčiarkuje nekompromisný prístup ku kvalite vyrobených dverí a zárubní. Ako špecialista na stavebné prvky má za sebou 75 rokov skúseností a patrí k najúspešnejším výrobcom v Európe. Prevádzka na Slovensku umožňuje pružne a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a vybrané modely sa predávajú priamo zo skladových zásob v slovenskej STN norme alebo v nemeckej DIN norme na objednávku v krátkej lehote dodávky na Slovensko.

Konštrukciu dverí a zárubní vyvíja spoločnosť Hörmann sama, pričom dodržiava najvyššie štandardy riadenia kvality aj ochrany životného prostredia. Vysoko kvalifikovaní odborníci intenzívne pracujú na ďalšom vývoji a zlepšovaní detailov, vďaka patentom si firma upevňuje výhradné postavenie na trhu. Plnoautomatická výroba zabezpečuje bezchybnosť celého produkčného procesu. Mimoriadne odolný povrch Duradecor sa postará o dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Je to najmodernejšia výroba dverí v Európe s uceleným plnoautomatickým výrobným cyklom s vysokým štandardom kvality.

Či zvolíte klasické alebo moderné dvere, biele lakované, prípadne bukové vyhotovenie, dvere so sklenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v ponuke nájdete rozmanitosť, ktorá vyhovie vášmu individuálnemu štýlu. K dispozícii sú dverné krídla a zárubne s oblými tvarmi, ktoré dverám dodávajú mäkký harmonický vzhľad, alebo modely s ostrými hranami a čistými jasnými líniami. Pri bezfalcovom vyhotovení krídla dverí a zárubne s ostrými hranami dvere esteticky a moderne lícujú s plochou. 
Zaujmú aj elegantné doplnky, krásne tvarované madlá či kovania celosklenených dverí.

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem