Brest masiv

2 850,00 € s DPH

"Každý kus je jedinečný a nezameniteľný originál. Neexistujú dve rovnaké kópie."

Viac informácií

Na objednávku

Share:

V tejto kategórii sú zaradené brestové postele vyrábané v limitovanej edícii v jedinečnom dizajne a originálnom spracovaní. Postele sú vyrobené z brestového kartáčovaného dreva s dekoračnou kresbou štruktúry dreva. Hrúbka masívu je 40 mm.

Postele z brestového dreva je možné vyhotoviť iba v uvedených rozmeroch bez doplnkových úprav. Každá posteľ je jedinečná a celkový vzhľad - hrče, praskliny a podobne je individuálny.

Postele sú vhodné do dizajnových interiérov, vynikajú atypickým spracovaním. V interiéroch pôsobia ako dominujúci centrálny prvok, preto sú vhodné do väčších vnútorných priestorov.

Brestové drevo je tvrdé, húževnaté s veľmi dobrými mechanickými vlastnosťami a trvanlivosťou min. 30 rokov. Farebná rozdielnosť v štruktúre dreva a nízky podiel brestového dreva v našich lesoch ho predurčuje na výrobu luxusného nábytku v limitovaných sériach.


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Brest masiv

Brest masiv

"Každý kus je jedinečný a nezameniteľný originál. Neexistujú dve rovnaké kópie."

This gallery does not exist.

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem