Sapeli FIRST MINUTE 2019 .

First minute 2019 Sapeli

Pri objednaní kompletu dvere + zárubňa v termíne od 1.10. do 30.11.2018 získate 12% zľavu

AKCIOVÉ SETY

DVERE + ZÁRUBŇA + KĽUČKA 

Sapeli

VYŠŠIE DVERE BEZ PRÍPLATKU

Máme pre Vás predĺžené dvere o výške 210 cm za cenu štandardných 197 cm.

Podrobné informácie :

Nedržte sa pri zemi a doprajte si komfort v podobe vyšších dverí. V zahraničí si už predĺžené dvere našli svoje miesto medzi architektmi a my pevne veríme, že aj u nás sa z dverí 210 cm stane štandard, ktorý sa pevne usídli v slovenských domácnostiach a za ďalších 25 rokov budú dvere nižšie ako 210 cm kuriozitou.

Teraz od nás dostanete zadarmo 13 cm navyše pri kúpe kompletu dvere a zárubňa s výškou 210 cm.

AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK a na komplety v povrchu SAPELIT.

AKCIA platí do 30.4.2018.

 

BEZPOLODRÁŽKOVÉ PREVEDENIE ZADARMO

K dyhovaným dverám od nás dostanete bezpolodrážkové pánty v hodnote 76,80 € s DPH zadarmo.

Podrobné informácie :

Túžite po modernom a trendy domove? Potom by ste si rozhodne mali zadovážiť moderné dvere SAPELI v bezpolodrážkovom prevedení, ktoré Vám budú robiť radosť desiatky rokov. Bezpolodrážkové dvere sú charakteristické hladkým napojením na zárubňu, do ktorej úplne zapadnú a splynú s ňou v jednej rovine.

AKCIA platí iba pri nákupe kompletu dvere a zárubňa v dyhe. Cena 2 ks závesov SAPTEC 303 v hodnote 76,80 € s DPH Vám bude automaticky odpočítaná. Ak sa rozhodnete pre pánty SAPTEC 340, dáme Vám 1ks v cene 43,20 € s DPH zadarmo.

AKCIA sa nevzťahuje na kategóriu PRAKTIK.

AKCIA platí do odvolania.

Ponúkame Vám zľavu - 20 % na vstavané skrine s posuvnými dverami  INDECO

Vstavaná skriňa vyrobená na mieru ponúka maximálne využitie priestoru, efektívne aj praktické riešenie dizajnu nášho domova. Systém vstavanej skrine sa plne prispôsobí vašim požiadavkám a ponúka širokú škálu možností vnútorného usporiadania.

Ortopedické matrace a doplnky DORMISAN

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kvalitného spánku nás priviedli k rozšíreniu ponuky o kolekciu matracov Dormisan, ktoré spĺňajú náročné požiadavky na zdravý spánok.

Nová kolekcia bola vytvorená s ohľadom na vysoké nároky zákazníka z hľadiska spracovania, vynikajúcich ortopedických vlastností, rýchleho dodávateľského servisu /do 24 hod. všetky typy a rozmery/ a ľahkej manipulácie so zakúpeným tovarom /dodávané vákuovo balené v krabici/.

BLANCO

Drezy a batérie najvyššej kvality


Firma BLANCO so sídlom v Oberderdingenu (SRN) bola založená v roku 1925 ako súkromá rodinná firma. Už od svojho založenia sa firma špecializovala na spracovania nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu.

V súčasnosti zamestnáva firma BLANCO približne 1200 zamestnancov a patrí k najrenomovanejším firmám pôsobiacich v oblasti spracovania nerezových materiálov a výrobe gastronomických zariadení. Má dcérske firmy nielen v Európe, ale aj v zámorí.

Výroba je dnes sústredená do 3 výrobných miest v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobných miest v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Pokiaľ ide o výrobný sortiment - firma BLANCO sa špecializuje na výrobu v nasledujúcich oblastiach:

  • výroba zariadení pre gastronómiu - v tejto oblasti je firma zameraná na výrobu zariadení pre prepravu a distribúciu stravy v spoločnom stravovaní a v nemocniciach
  • výroba drezov pre domácnosť a veľkokuchyne
  • výroba zariadení pre oblasť medicíny a lekárenstva


Celkový podiel na výrobe a odbytu je v súčasnosti rozdelený nasledovne:

  • 65% drezy pre domácnosť (1,5 miliónov drezov ročne)
  • 29% gastronomické zariadenia (napr. 1,2 miliónov gastronádob ročne)
  • 6% zariadení pre zdravotníctvo


Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem