ESET Zobraziť väčšie

ESET

306,00 € s DPH

Ideálna poloha chrbtice v priebehu spánku.

Viac informácií

Share:

Kvalitný sendvičový matrac s jadrom tvoreným zónovým sendvičom SONNOCEL peny veľkej hustoty s výborne elastickou tzv. studenou SONNOCEL penou na povrchu, ktorá zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku.


Matrac má na ložnej ploche anatomické 3 - zónové tvarovanie, ktoré zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku a ľahkú masáž. Matrac zabezpečuje relaxáciu chrbtových svalov a účinne predchádza bolestiam chrbta a stuhnutosti svalov krku. V stredovej časti jadra navrhnuté priečne performácie zaisťujúce ideálne prúdenie vzduchu. Výhodou je obojstranné využitie matraca.


Odnímateľný poťah s bambusovým vláknom zaručuje vzdušnosť poťahu a umožňuje lepšiu absorbciu vlkosti. Výhodou je, že látka je vďaka bambusovému vláknu chladnejšia o jeden až dva stupne pod teplotu ľudského tela, čo ocenia všetci počas horúcich letných dní .


Celková výška: 17 / 18 cm


Poťahová látka:


- 20% bambusové vlákno, 19% viskóza, 20% polyester, 41% polypropylén
- klimatizačná výplň - silanizované polyesterové vlákno ( 400 g / m 2 )
- netkaná textília
- zips na 3 strany, prešívanie
Ortopedická nosnosť: 120 kg

ANTIBAKTERIÁLNY  A ANTIROZTOČOVÝ

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

ESET

ESET

Ideálna poloha chrbtice v priebehu spánku.

This gallery does not exist.

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií rozumiem